Przejdź do stopki

CZYSTE POWIETRZE

Treść

Kategoria: Czyste Powietrze

Czyste Powietrze


Stan na 31.03.2024

Liczba złożonych Wniosków o dofinansowanie: 463
Liczba zrealizowanych przedsięwzięć: 130
Sumaryczna Kwota Wypłaconych dotacji: 5 411 571,09 zł

 


Informujemy, że na mocy porozumienia podpisanego z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, w Urzędzie Gminy Łukowica (wejście od strony pawilonu) uruchomiony został Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. W Punkcie istnieje możliwość uzyskania informacji na temat programu, złożenie wniosku oraz jego późniejsze rozliczenie. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu.

 


Ze względu na duże zainteresowanie Programem, zwracamy się z prośbą o wcześniejsze ustalenie daty i godziny spotkania (telefon: 18 330 15 13). Przed przyjściem do Urzędu w celu wypełnienia wniosku, należy obowiązkowo zapoznać się z dokumentacją programu, którą można znaleźć na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

 


Zaświadczenie o dochodach (niezbędne do starania się o podwyższony poziom dofinansowania):

1. Żądanie wydania zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na członka  gospodarstwa domowego.

 

PRZYDATNE LINKI:

https://czystepowietrze.gov.pl/kalkulator-dotacji/
– Kalkulator dotacji

https://kalkulatorczystepowietrze.kape.gov.pl/
Kalkulator grubości izolacji

https://lista-zum.ios.edu.pl/uzupełniana sukcesywnie lista zielonych urządzeń i materiałów (ZUM), które spełniają wymagania techniczne określone w programie „Czyste Powietrze”.(baza ma charakter informacyjny, nie stanowi rankingu, a urządzenia/materiały uszeregowane są w kolejności losowej.)

 

Informacje dodatkowe dotyczące programu „CZYSTE POWIETRZE”:

1. Uwaga ważna informacja ws. zaświadczeń o dochodach dla osób fizycznych.

2. Opcjonalna ścieżka bankowa w programie „Czyste Powietrze”

 

 

Czyste Powietrze - Aktualności