Komunikat ws. wody z wodociągów gminnych
Treść
Urząd Gminy w Łukowicy zwraca się z prośbą do mieszkańców oraz właścicieli domków letniskowych o zaprzestanie używania wody z wodociągów gminnych do napełniania basenów, podlewania ogródków i mycia samochodów. Wynika to z braków opadów, obniżającego się poziomu wód i konieczności ochrony zasobów na cele bytowe. Bardzo dziękujemy i prosimy o wyrozumiałość.