Rozpoczynamy się nabór wniosków – Mikroretencja
Treść
Dzisiaj 22 czerwca 2026 r. rozpoczyna się nabór wniosków w ramach programu „Mikroretencja”, skierowanego do mieszkańców zainteresowanych inwestycjami w gromadzenie i wykorzystanie wód opadowych.
Wnioski o dofinansowanie będzie można składać wyłącznie elektronicznie, za pośrednictwem Generatora Wniosków o Dofinansowanie (GWD).
Wnioski składa się do WFOŚiGW właściwego dla miejsca położenia nieruchomości.
Forma papierowa nie będzie akceptowana.
Cały proces odbywa się online poprzez formularz GWD.
Dofinansowanie może wynieść do 90% kosztów kwalifikowanych, maksymalnie 8 000 zł.
https://www.wfos.krakow.pl/mikroretencja/ - tutaj więcej informacji
https://www.wfos.krakow.pl/rozpoczynamy-nabor-wnioskow-mikroretencja/