Przejdź do stopki

Rozpoczynamy się nabór wniosków – Mikroretencja

Rozpoczynamy się nabór wniosków – Mikroretencja

Treść

Dzisiaj 22 czerwca 2026 r. rozpoczyna się nabór wniosków w ramach programu „Mikroretencja”, skierowanego do mieszkańców zainteresowanych inwestycjami w gromadzenie i wykorzystanie wód opadowych.

Wnioski o dofinansowanie będzie można składać wyłącznie elektronicznie, za pośrednictwem Generatora Wniosków o Dofinansowanie (GWD).

Wnioski składa się do WFOŚiGW właściwego dla miejsca położenia nieruchomości.

 

Forma papierowa nie będzie akceptowana.

Cały proces odbywa się online poprzez formularz GWD.

Dofinansowanie może wynieść do 90% kosztów kwalifikowanych, maksymalnie 8 000 zł.

 

https://www.wfos.krakow.pl/mikroretencja/ - tutaj więcej informacji

 

https://www.wfos.krakow.pl/rozpoczynamy-nabor-wnioskow-mikroretencja/