Urząd Gminy Łukowica
  • kwiaty
  • OWOC
  • Tęcza
  • wielkanoc2
Poniedziałek, 8 września 2014

Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie

KOMUNIKAT z przebiegu Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców indywidualnym i drużynowym rozegranych dnia 29.11.2005 r.
 W dniu 28 listopada 2006 r. w Szkole Podstawowej w Łukowicy odbyły się Gminne Igrzyska w tenisie stołowym Szkół Podstawowych o mistrzostwo Gminy.

KOMUNIKAT

 

z przebiegu Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i  chłopców indywidualnym i drużynowym rozegranych dnia  28.11.2006 r.

j0295189.gif (12.95 Kb)

 

        Do rozgrywek zgłosiło się 9 placówek szkolnych ; Łukowicy, Jastrzębia, Świdnika, Jadamwoli, Młyńczysk, Roztoki, Berdychowia, Przyszowej, Stronia.

 Sędzią Igrzysk był: Stanisław Gamoń z Roztoki.

                Zawody rozegrano: I runda ;drużyny podzielono na 6 grup chłopców i 4 grupy dziewcząt. W każdej grupie rozegrano mecze „każdy z każdym”- 1 zawodnik z grupy chłopców awansuje do dalszej gry, 2 dziewczynki z grupy awansuje do dalszej gry.

II runda (dziewcząt):  w dalszej części rozgrywek w kat. dziewcząt utworzono 2 grupy: wygranych w grupie; o  miejsca I – IV,  przegranych w grupie, o miejsca V – VIII.

II runda(chłopców);  najlepszych zawodników   podzielono na 2 grupy chłopców po 3 zawodników w grupie, rozegrano mecze „ każdy z każdym” – 2 zawodników z grupy awansuje do gry finałowej.  Piotr Dulański z Młyńczysk, Sławomir Klag ze Świdnika, Szymon Dulański, Janusz Pociecha z Roztoki.

 

Wyniki:

 

Piotr Dulański – Janusz Pociecha        0 : 2

Szymon Dulański – Sławomir Klag      0 : 2

 

III runda (finał);

Janusz Pociecha – Sławomir Klag       0 : 2

Piotr Dulański – Szymon Dulański       2 : 0

 

Wyniki rozgrywek – kat. chłopców:

 

1. Sławomir Klag             Sz.P. Świdniku            I miejsce

2. Janusz Pociecha            Sz.P. Roztoce                 II    

3. PiotrDulański               Sz.P. Młyńczyska            III    

4. Szymon Dulański          Sz.P. Świdnik                 IV    

 

dalsze miejsca: V - VI Kajetan Pietrzak –Łukowica, Mateusz Kornaś – Jadamwola, miejsca VII – XII;Arkadiusz Kożuch – Łukowica, Paweł Gierczyk – Młyńczyska, Dawid Stachoń – Jadamwola, Mirosław Łatka – Świdnik, Szymon Łazarczyk – Jastrzębie, Piotr Wadowski – Berdychów, miejsca XII – XVIII;Paweł Perełkowicz, Andrzej Hebda – Przyszowa, Michał Więcek, Radosław Pietrzak – Stronie, Andrzej Bodziony – Berdychów, Eliasz Tokarz – Jastrzębie.

 

Wyniki rozgrywek – kat.dziewcząt:(finał)

 

Ewa Tomczyk, Donata  Dara – Łukowica, Danuta Perełka – Młyńczyska,  Małgorzata Król – Jadamwola.

 

Tomczyk – Dara           0 : 2                           Dara – Król           1 : 2

Perełka – Król              0 : 2                           Tomczyk – Król     0 : 2

Tomczyk – Perełka       0 : 2                           Dara – Perełka      0 : 2

 

1. Małgorzata Król              - Sz.P. Jadamwoli             I miejsce

2. Danuta Perełka                  - Sz.P Młyńczyska               II      

3. Donata Dara                      - Sz.P. Łukowica                III     

4. Ewa Tomczyk                   - Sz.P. Łukowica                 IV    

 

 dalsze miejsca: V – VIII: Zuzanna Konstanty – Jadamwola, Paulina Bugajska – Stronie, Kinga Bargieł – Berdychów, Katarzyna Sułkowska – Stronie, miejsca IX – XII: Angelika Sułkowska – Świdnik, Kinga Wójtowicz – Świdnik, Paulina Talarczyk – Młyńczyska, Patrycja Młynarczyk – Berdychów, miejsca XIII – XVI: Agnieszka Pietrzak, Małgorzata Iwan – Jastrzębie, Dorota Król, Izabela Pietrzak – Roztoka.

 

           Na zawodach powiatowych w dniu 12 grudnia br. w Mszanie Dolnej reprezentować gminę będą: Małgorzata Król, Danuta Perełka, Donata Dara, Sławomir Klag, Janusz Pociecha, Piotr Dulański. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki, którzy zajęli miejsca I – III otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe (rakietki  tenisowe). Nagrody wręczali: dyrektor szkoły w Łukowicy p. Bogusława Mrózek oraz dyr. GOK Andrzej Bargieł. Wszyscy zawodnicy i zawodniczki uczestniczące w zawodach otrzymały pamiątkowe dyplomy.

 

Łukowica, listopad 2006 r.                     Organizator: Andrzej Bargieł

  


  

KOMUNIKAT

 

z przebiegu drużynowych Gminnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt  i  chłopców  rozegranych dnia  7 grudnia 2006 r.

 

j0300543.gif (17.46 Kb)

 

       W dniu 7 grudnia 2006 r. w Szkole Podstawowej w Łukowicy odbyły się drużynowe Gminne Igrzyska w tenisie stołowym Szkół Podstawowych o mistrzostwo Gminy.

        Do rozgrywek zgłosiło się 7 placówek szkolnych ; Łukowicy, Jastrzębia, Świdnika, Jadamwoli, Młyńczysk, Roztoki, Berdychowia.

        Zawody rozegrano: do dwóch wygranych meczów – gra indywidualna (2 zawodników) oraz gra deblowa.

I runda ;  drużyny podzielono na 2 grupy chłopców i 2 grupy dziewcząt – każdej grupie  rozegrano mecze „każdy z każdym”

II runda;   drużyny, które zajęły I miejsca w grupie grały o I - II miejsce mistrzostw, drużyny, które zajęły II miejsce w grupie grały o III – IV miejsca mistrzostw.

Sędzią Igrzysk był: Stanisław Gamoń z Roztoki.

 

Wyniki rozgrywek – kat. chłopców:

 

 I grupa - drużyny: Świdnik, Berdychów, Jadamwola, Łukowica

 

Świdnik – Berdychów      3 : 0                  Berdychów – Łukowica     0 : 3

Świdnik  - Łukowica        0 : 3                  Jadamwola – Berdychów   3 : 0

Jadamwola – Łukowica    3 : 0                 Świdnik      – Jadamwola    3 :0

 

I miejsce w grupie – Świdnik  6 pkt.      II miejsce w grupie– Jadamwola  4 pkt.

 

II grupa – Roztoka, Młyńczyska, Jastrzębie

 

Roztoka       – Młyńczyska  2 : 1

Młyńczyska – Jastrzębie     3 : 0

Roztoka       – Jastrzębie      3 : 0

 

I miejsce – Roztoka  4 pkt.    II miejsce – Młyńczyska  2 pkt.

 

Finał chłopców:

 

                               mecz o    I miejsce:        Roztoka       – Świdnik       3 : 0

                               mecz o III miejsce:         Młyńczyska – Jadamwola  2 : 1

 

Klasyfikacja drużynowa - końcowa – chłopcy

 

1. Drużyna Szkoły Podstawowej w Świdniku                               I miejsce

2. Drużyna Szkoły Podstawowej w Roztoce                                II miejsce

3. Drużyna Szkoły Podstawowej w Młyńczyskach                        III miejsce

4. Drużyna Szkoły Podstawowej w Jadamwoli                            IV miejsce

5. Drużyna Szkoły Podstawowej w Łukowicy                              V miejsce

6. Drużyna Szkoły Podstawowej w Berdychowie, Jastrzębiu         VI  miejsce

 

 

Wyniki rozgrywek – kat.dziewcząt:

 

I grupa: Jadamwola, Jastrzębie, Łukowica, Roztoka

 

Jadamwola  – Jastrzębie  3 : 0               Jastrzębie   – Roztoka     2 : 1

Jadamwola  – Roztoka     3 : 0               Jadamwola – Łukowica   3 : 0

Łukowica    – Roztoka     3 : 0               Jastrzębie   – Łukowica   0 : 3

I miejsce w grupie – Jadamwola  6 pkt.;      II miejsce w grupie – Łukowica 4 pkt.

 

II grupa: Młyńczyska, Berdychów, Świdnik

 

Młyńczyska – Berdychów     3 : 0

Berdychów    – Świdnik       0 : 3

Świdnik         – Berdychów  3 : 0

 

I miejsce w grupie – Młyńczyska 4 pkt.;      II miejsce w grupie – Świdnik 2 pkt.

 

Finał dziewcząt:

 

mecz o I miejsce – Jadamwola – Młyńczyska  1 : 2

mecz o III miejsce: Świdnik – Łukowica          0 : 3

 

Klasyfikacja drużynowa – końcowa – dziewcząt

1. Szkoła Podstawowa w Młyńczyskach                                I  miejsce     

2. Szkoła Podstawowa w Jadamwoli                                    II  miejsce    

3. Szkoła Podstawowa w Łukowicy                                     III  miejsce    

4. Szkoła Podstawowa w Świdniku                                      IV  miejsce      

5. Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu                                     V   miejsce     

6. Szkoła Podstawowa w Roztoce , Berdychowie                   VI – VII   miejsce      

        

 

         Puchar i tytuł  mistrza Gminy Łukowica w kategorii chłopców zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej w Świdniku, w składzie: Sławomir Klag, Mirosław Łatka – opiekunem jest p. Marek Sewielski.

          Puchar i tytuł mistrza gminy Łukowica w kategorii dziewcząt zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej w Młyńczyskach w składzie: Danuta Perełka, Paulina Talarczyk – opiekunem jest p. Maria Setlak.

         Drużyny ze Świdnika chłopcy oraz drużyna z Młyńczysk dziewczęta będą reprezentować gminę na zawodach powiatowych w Szczyrzycu.

      Najlepsi zawodnicy i zawodniczki którzy zajęły miejsca od I – III otrzymały nagrody rzeczowe (komplet 2 rakietek) natomiast drużyny, które zajęły miejsca od I – III otrzymały puchary. Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały pamiątkowe dyplomy. Nagrody wręczała dyrektor Szkoły Podstawowej w Łukowicy p. Bogusława Mrózek oraz dyrektor Ośrodka Kultury.

 

j0399452.jpg (160.86 Kb)

 

Łukowica, grudzień 2006 r.                     Organizator: Andrzej Bargieł